Čo je hlavnou podstatou tohto webu?

Hlavnú podstatu tohto webu tvoria 4 základné princípy a piliere:

  1. Vytvárať hodnoty
  2. Budovať komunitu
  3. Objavovať nové možnosti
  4. Prekonávať limity a zastarané obmedzenia

 

Zásadná myšlienka spočíva v spájaní a v združovaní proaktívnych a slobodne sa rozvíjajúcich jednotlivcov, s cieľom vytvoriť komunitu, ktorá produkuje, objavuje, rozvíja a zdieľa hodnoty budujúce kvalitnejšiu a zdravšiu spoločnosť.

Tento portál vznikol v marci roku 2018 ako platforma poskytujúca priestor pre vytváranie, publikovanie a zdieľanie osobných hodnôt, informácii a názorov rôznym užívateľom a členom, s cieľom prinášať ostatným užívateľom hodnoty vedúce k rozšíreniu vedomostí, prehĺbeniu poznatkov a urýchleniu osobnostného rozvoja a rastu.

Zároveň ponúka aj možnosť prezentácie vlastných zručností, schopností, služieb, článkov, publikácií alebo produktov, ktoré majú v sebe potenciál zlepšiť kvalitu života druhých ľudí a prispieť tak k pozitívnemu rozvoju ich osoby.

Žijeme v dobe, ktorá ponúka skutočne výnimočný a mimoriadne vzácny prístupom k informáciám, peniazom a ľuďom z celého sveta. Je načase tieto možnosti využiť naplno a začať budovať krajší, zdravší, kvalitnejší, efektívnejší, ale hlavne lepší svet.

 

Kto tvorí obsah tejto stránky?

 

Komunita zvedavých, proaktívnych a slobodne sa rozvíjajúcich jednotlivcov, ktorí sa neboja opúšťať svoju komfortnú zónu a vydávať sa na vlastnú cestu skúmania, hľadania a objavovania nikde nekončiacich možností.

Patria sem tvoriví a kreatívny jedinci (nielen z generácie Y) s rôznymi životnými skúsenosťami, vedomosťami a záujmami, bez vekového obmedzenia, či rozdielu pohlavia. Jedinou podmienkou a spoločným znakom je proaktívny prístup a otvorená myseľ.

Zoznam autorov s bližšími informáciami nájdete v sekcii “kto už publikuje“.

Ak máte záujem pridať sa k nám a publikovať vlastné články, pozrite sekciu “publikujte vlastné články“.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.