1. Aký obsah tvoriť?

Obsah článkov by mal v prvom rade prinášať ostatným užívateľom určitú pridanú hodnotu, informácie, poznatky alebo znalosti. Môže však ísť aj o osobné postrehy, názory, odporúčania, úvahy, presvedčenia alebo rady. Taktiež sú vítané články s prvkami motivácie, inšpirácie, kreativity, sebareflexie a vlastným pohľadom na svet.

 

2. Môžem v článkoch prezentovať produkty, služby, publikácie atď.?

V článkoch môžu byť spomenuté rôzne produkty, služby, publikácie alebo iné príspevky s cieľom priblížiť a bližšie vysvetliť problematiku a kontext celého článku. V žiadnom prípade nesmie ísť o čistý PR článok, ktorý sa len snaží niečo predať.

 

3. Môžem uverejniť aj svoje staršie články, ktoré už sú uverejnené niekde inde?

Môžu byť uverejnené aj staršie články, ktoré už sú uverejnené niekde inde. Ak prekladáte články, ktoré nie sú originálne uverejnené v slovenskom jazyku, z iných stránok, prosím dbajte na dodržiavanie autorských práv a uvádzanie zdrojov.

 

4. Môžem písať články anonymne?

Ak chcete publikovať články, ktoré majú prinášať iným ľudom určité hodnoty, mali by ste si stáť za ich obsahom a uverejniť aj svoje meno. Na druhej strane, takto môžete získať referencie a začať budovať komunitu svojich verných čitateľov.

Ak by ste mali predsa len záujem písať články anonymne, kontaktujte nás. Určite nájdeme spolu riešenie.

 

5. Čo ak sa niekomu páčia články len od vás?

Na konci každého článku je uverejnené meno autora spolu so stručnými informáciami o ňom. Odtiaľ sa vie čitateľ dostať k jeho celému profilu, spolu so všetkými uverejnenými článkami. Takto môže čitateľ sledovať tvorbu hociktorého autora a prípadne navštíviť aj stránky, na ktoré samotný autor odkazuje.

 

6. Získa autor za publikovanie svojich článkov určitú odmenu alebo honorár?

Nie. Autori na tomto webe publikujú články bez priameho nároku na odmeny alebo honorár.

 

7. Aké výhody má autor z publikovania článkov na tomto webe?

V prvom rade, sa môže autor prostredníctvom tohto webu prezentovať, vyjadriť, zviditeľniť alebo získať potrebné referencie. Vy ponúkate určité hodnoty, ktoré chcete publikovať. My ponúkame priestor na publikovanie, s určitým počtom návštevníkov. Čitatelia nachádzajú hodnoty, ktoré vyhľadávajú. Všetky 3 strany sú spokojné 🙂

 

8. Môžem v článkoch odkazovať na svoj web?

Áno, môžete odkazovať na svoje vlastné alebo firemné webové stránky, avšak všetko s mierou.

 

9. Aké dlhé majú byť články?

To záleží len a len na autorovi.

 

Ak máte viac otázok ohľadom obsahu a formy článkov, pozrite stránku články alebo nám napíšte správu.

Ak ste sa rozhodli publikovať svoje vlastné články, pokračujte registráciou do autorskej sekcie tu.